Zoekresultaten voor: ‘Keuken handdoek 50 x 100 cm’
-
Karaf met facetten, gerecycled glas, 1 liter€ 8,95 -
French press, roestvrijstaal, thee/koffie, 600 ml€ 24,95 -
Brandnetel, biologisch, 30 g€ 4,95€ 165,00 / kg -
Vlierbloesem, biologisch, 35 g€ 5,50€ 157,14 / kg -
Pepermunt, biologisch, 30 g€ 4,95€ 165,00 / kg -
Sencha, Groene thee, biologisch, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Maatbeker, glas, 500 ml€ 11,95 -
Tafelkleed rond, GOTS bio-katoen, blauw, Ø 180 cm€ 39,95 -
Apothekerspot, glas, bruin, Ø 6 x 11 cm€ 5,50 -
Kers cranberry, Fruitmelange, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Schaal reactief glazuur, steengoed, zand, Ø 18 cm€ 16,95 -
Tafelkleed extra lang, GOTS bio-katoen, groen, 145 x 350 cm€ 49,95 -
Kan, porselein, hoogte 14 cm€ 8,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, kiezel, 140 x 180 cm€ 29,95 -
Serveerschaal, steengoed, beige, spikkel, Ø 20,5 cm€ 16,95 -
Tafelkleed rond, GOTS bio-katoen, offwhite, Ø 180 cm€ 39,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, olijfgroen, 140 x 180 cm€ 29,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, zand, 145 x 300 cm€ 42,95 -
Karaf met kurk, glas, 0,5 L€ 8,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, offwhite, 145 x 300 cm€ 42,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, violet, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Tafelkleed rond, GOTS bio-katoen, antraciet, Ø 180 cm€ 39,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, tijmgroen, 145 x 300 cm€ 42,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, blauw, 145 x 300 cm€ 42,95