Zoekresultaten voor: ‘Keuken handdoek 50 x 100 cm’
-
Kom, steengoed, viooltjes, Ø12,5 cm€ 7,50 -
Schaal, reactief glazuur, steengoed, zand, Ø 7.5 cm€ 3,50 -
Kan met bamboe deksel, glas, 1,25 liter€ 12,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, offwhite, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Tafelkleed, linnen, naturel, 137 x 250 cm€ 79,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, nachtblauw, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Tafelkleed rond, GOTS bio-katoen, nachtblauw, Ø 180 cm€ 39,95 -
Thee-ei knijper, bolvorm, roestvrij staal, 18 cm€ 6,95 -
Theepot, steengoed, strooitakje, 1,5 liter€ 32,95 -
Botermesje 'Gent', rvs en esdoornhout€ 6,95 -
Schaal, porselein, Ø 25,5 cm€ 16,95 -
Kan, porselein, 1,1 liter€ 14,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, rood fruit, 145 x 250 cm€ 44,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, violet, 145 x 300 cm€ 42,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, zand, 140 x 180 cm€ 29,95 -
Lindebloesem, biologisch, 25 g€ 5,50€ 220,00 / kg -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, groen, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, nachtblauw, 145 x 300 cm€ 42,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, rood fruit, 145 x 300 cm€ 49,95 -
Tafelkleed rond, GOTS bio-katoen, okergeel, Ø 180 cm€ 39,95 -
Darjeeling, Zwarte thee, biologisch, 75 g€ 5,95€ 79,33 / kg -
Percolator, 9 kops, aluminium, rvs€ 54,95 -
Goudsbloem, biologisch, 15 g€ 5,50€ 366,67 / kg -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, roestbruin, 140 x 180 cm€ 29,95