Zoekresultaten voor: ‘Keuken handdoek 50 x 100 cm’
-
Percolator, 9 kops, aluminium, rvs€ 54,95 -
Goudsbloem, biologisch, 15 g€ 5,50€ 366,67 / kg -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, roestbruin, 140 x 180 cm€ 29,95 -
Verfrissend, Kruidenmelange, biologisch, 65 g€ 4,50€ 69,23 / kg -
Bakparels, 300 g€ 12,95€ 43,17 / kg -
Taartvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 30 cm€ 16,95 -
Beugelpot, glas, rond, 0,2 l€ 4,25 -
Kan, porselein, hoogte 13 cm€ 7,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, donkergroen, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Echinacea , biologisch, 40 g€ 4,50€ 112,50 / kg -
Karaf, groen gerecycled glas, 0,8 liter€ 7,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, okergeel, 145 x 300 cm€ 42,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, violet, 140 x 180 cm€ 29,95 -
Tafelkleed rond, GOTS bio-katoen, groen, Ø 180 cm€ 39,95 -
Pai Mu Tan, witte thee, biologisch, 35 g€ 4,50€ 128,57 / kg -
Zoethoutstokjes, biologisch, 20 g€ 3,50€ 175,00 / kg -
Kom, beukenhout, Ø 14 x 6 cm€ 14,95 -
Schaal, beukenhout, Ø 22 x 5,2 cm€ 24,95 -
Apothekerspot, glas, Ø 6 x 11 cm€ 4,50 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, blauw, 140 x 180 cm€ 29,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, okergeel, 140 x 180 cm€ 29,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, groen, 145 x 300 cm€ 42,95 -
Kan, gerecycled glas, handgeblazen, 1,5 l€ 26,95 -
Diep schaaltje, porselein, hartvorm, Ø9 x 4 cm€ 2,50