Zoekresultaten voor: ‘Keuken handdoek 50 x 100 cm’
-
Citroengras, biologisch, 40, g€ 4,95€ 123,75 / kg -
Voorraadpotje, glas, 170 ml€ 1,95 -
Kers Roos, Groene thee, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, offwhite, 140 x 180 cm€ 29,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, violet, 140 x 180 cm€ 29,95 -
Echinacea , biologisch, 40 g€ 4,50€ 112,50 / kg -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, groen, 140 x 180 cm€ 29,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, antraciet, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Zoethout, stukjes, biologisch, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, antraciet, 145 x 300 cm€ 42,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, rood fruit, Ø180 cm€ 46,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, lentebloem, 145 x 350 cm€ 54,95 -
Web OnlyTafelkleed rond, GOTS bio-katoen, seina, Ø210 cm€ 49,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, donkergroen, 140 x 180 cm€ 29,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, rood fruit, 145 x 180 cm€ 34,95 -
Tafelkleed, linnen, écru, 137 x 300 cm€ 89,95 -
Ovale serveerschaal, steengoed, viooltjes, 25 x 11,5 cm€ 9,95 -
Tafelkleed, linnen, groen, 137 x 250 cm€ 79,95 -
Serveerschaal, aardewerk, handbeschilderde bloem, Ø34 cm€ 34,95 -
Long Jing, groene thee, biologisch, 65 g€ 6,50€ 100,00 / kg -
Serveerschaal, aardewerk, handbeschilderde bloem, 40 x 20 cm€ 29,95 -
Tafelkleed extra lang, linnen, naturel, 137 x 350 cm€ 99,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, donkergroen, 145 x 300 cm€ 42,95 -
Tafelkleed, recycled katoen, zomerstreep, 145 x 180 cm€ 34,95