Zoekresultaten voor: ‘Keuken handdoek 50 x 100 cm’
-
Voorraadpot, glas en metaal, 780 ml€ 3,25 -
Theedoos, 6 vakken, bamboe€ 17,95 -
Lunchbox met siliconen ring, RVS, 550 ml€ 12,95 -
Kinderschort, GOTS bio-katoen, veldbloemen€ 8,95 -
Voorraadpot met bamboe deksel, glas, 1 l€ 10,95 -
Bakmix voor bananenbrood, biologisch, 469 gram€ 5,95€ 12,69 / kg -
Beugelpot, glas, vierkant, 3 l€ 8,95 -
Espressokop reactieve glazuur, steengoed, groen€ 4,95 -
Voorraadpot met bamboe deksel, glas, 700 ml€ 9,95 -
Bakmix voor wortelcake, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
Theepot, emaille, groengrijs/wit, 1,5 L€ 22,95 -
Wijnkoeler, terracotta€ 14,95 -
IJsthee, biologisch, groene thee, appel/vlierbloesem 75 gr€ 4,95€ 66,00 / kg -
Theedoos, 9 vakken, bamboe€ 22,95 -
Theepot reactieve glazuur, steengoed, groen, 750 ml€ 24,95 -
Bakmix voor citroen-maanzaadcake, biologisch, 500 gr€ 5,95€ 11,90 / kg -
Beugelpot, glas, vierkant, 2 l€ 7,50 -
Voorraadpot met bamboe deksel, glas, 450 ml€ 8,95 -
Thee-ei knijper, roestvrij staal€ 2,50 -
Voorraadpot met bamboe deksel, gerecycled glas, 350 ml€ 5,95 -
Voorraadpot met bamboe deksel, glas, 1650 ml€ 11,95 -
Theepot reactief glazuur, steengoed, groen, 1.8 l€ 34,95 -
Kan, gerecycled glas, 2,3 liter€ 16,95 -
Aardbei citrus, Melange voor ijsthee, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg