Zoekresultaten voor: ‘Metalen schaal 25 cm’
-
NieuwBakplaat, gerecycled rvs, 28 x 36 cm€ 14,95 -
Tajine, rood aardewerk, 2-4 personen, Ø 24 cm€ 34,95 -
Tajine, rood aardewerk, 4-6 personen, Ø 29 cm€ 41,95 -
Servetten, papier, winterbos diertje, 25 x 25 cm, 20 stuks€ 2,95 -
%Servetten, papier, kuiken en konijn, 25 x 25 cmVoor € 1,47 Van € 2,95Binnenkort beschikbaar -
NieuwVaas, steengoed, takjes, lichtbruin, Ø9 x 25 cm€ 17,95 -
Fotolijstje, metaal, zwart, 20 x 25 cm€ 9,95 -
Mandje geschulpt, rattan, 25 cm€ 16,95 -
Rijsmandje, rotan, rond, Ø 25 cm (800 tot 1000 gram)€ 16,95 -
Tulbandvorm, emaille, zwart/wit, Ø 25 cm€ 22,95 -
Houten bord, acacia, Ø 25 cm€ 11,95 -
Notitieboekje, blanco niet-gelinieerd papier, 25,5 x 18 cm€ 5,95 -
%Dinerkaarsen, blauwe bloemen, 25 cm, 2 stuksVoor € 4,47 Van € 8,95 -
Pepermolen zwart, 14 cm€ 26,95 -
Oogstmand, zeegras, naturel, 25 x 40 cm€ 14,95
-
Snijplank, fsc beukenhout, 25 x 35 cm€ 19,95 -
Zoutmolen naturel, 25 cm€ 36,95 -
%Dinerkaarsen, gele bloemen, 25 cm, 2 stuksVoor € 4,47 Van € 8,95 -
Chocolade hartjes, 160 g€ 7,50€ 46,88 / kg -
Theepot reactieve glazuur, steengoed, groen, 750 ml€ 24,95 -
Boodschappentas, palmblad, kort lederen hengsel€ 22,95 -
Theesprankel, wit, 0,75 liter€ 12,95€ 17,27 / l -
Voorraadpot, glas, 1,25 l€ 6,50 -
Kiemgroente, biologisch, broccolikers, 25 g€ 3,25€ 130,00 / kg