Zoekresultaten voor: ‘badzout verzorgend hibiscus rozenblad 240 ml 00018477’
-
Stempel, berkenhout, varen, 7 x 4,3 cm€ 3,95 -
Handzeep, glazen fles, vijg & roos, 500 ml€ 15,95€ 31,90 / l -
Servetten, papier, blaadjes, 33 x 33 cm, 20 stuks€ 3,50 -
NieuwTak rozenbottel, vilt, 40 cm€ 7,95 -
NieuwLaag glas, kersttakjes, 315 ml€ 3,50 -
NieuwHoog glas, kersttakjes, 400 ml€ 3,95 -
Oliefles, geribbeld glas, 500 ml€ 3,50 -
Vershoudschaal, glas en bamboe, 470 ml€ 9,95 -
Vershoudschaal, glas en bamboe, 730 ml€ 11,95 -
Toonbankpot, glas, 1600 ml€ 4,95 -
Amandelextract, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Oranjebloesemwater, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Pepermunt-extract, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Dressing geroosterde sesam, biologisch, 250 ml€ 5,95€ 23,80 / l -
Olijfolie 'Ogliarola', biologisch, 500 ml€ 24,95€ 49,90 / l -
Kruidenolijfolie tomaat basilicum, 250 ml€ 10,95€ 43,80 / l -
Piri Piri saus, 155 ml€ 5,50€ 35,48 / l -
%Olie- of azijn-flesje, bol, 500 mlVoor € 7,47 Van € 14,95Niet op voorraad -
Linnenwater, katoen, 500 ml€ 6,95€ 13,90 / l -
Linnenwater, lavendel, 500 ml€ 6,95€ 13,90 / l -
Vloeibaar fijnwasmiddel, ongeparfumeerd, 500 ml€ 6,95€ 13,90 / l -
Olie- of azijnfles, glas, 500 ml€ 3,50 -
Glas, hittebestendig, 195 ml€ 2,25 -
Sprayflacon, bruin glas, 500 ml€ 4,95