Zoekresultaten voor: ‘badzout verzorgend hibiscus rozenblad 240 ml 00018477’
-
Theeglas met filter en deksel/uitlekschaaltje, hittebestendig glas en rvs, 550 ml€ 10,95 -
Glas, gerecycled glas, handgeblazen, 350 ml€ 6,95 -
Dressing, biologisch, mosterd dille, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Kruidenolijfolie met chili en knoflook, 250 ml€ 10,95€ 43,80 / l -
Karaf, kristalglas, geribbeld, 250 ml€ 6,95 -
Wijnglas, geribbeld glas, stapelbaar, 270 ml€ 4,95 -
Glas, taps, gerecylced glas, handgeblazen, 250 ml€ 3,95 -
Maatbeker, RVS, 500 ml€ 9,95 -
Olijfolie extra vierge, met knoflook, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Citroenextract, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Maatbeker, RVS, 250 ml€ 7,95 -
Wijnglas, geribbeld glas, stapelbaar, 340 ml€ 5,50 -
Olie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 250 ml€ 3,50 -
Stapelbaar glas, gerecycled glas, handgeblazen, 175 ml€ 4,50 -
Pot met houten deksel, glas, 550 ml€ 3,95 -
Pot met houten deksel, glas, 350 ml€ 3,50 -
Olijfolie extra vierge, met basilicum, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Dressing, biologisch, mango & chili, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Olijfolie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 375 ml€ 3,75 -
Glas, recht, gerecycled glas, handgeblazen, 280 ml€ 4,50 -
Kruidenolijfolie met citroen en tijm, 250 ml€ 10,95€ 43,80 / l -
Balsamico azijn, wit, 250 ml€ 14,95€ 59,80 / l -
Glas, taps, gerecylced glas, handgeblazen, 330 ml€ 4,25 -
Glas, klein, 42 ml€ 1,50