Zoekresultaten voor: ‘badzout verzorgend hibiscus rozenblad 240 ml 00018477’
-
Azijn, witte wijn, chardonnay, 250 ml€ 6,95€ 27,80 / l -
Pot met houten deksel, glas, 800 ml€ 4,50 -
Dressing, biologisch, framboos/rozemarijn, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Beugelpotje, rond, inhoud 125 ml€ 3,75 -
Azijn, rode wijn, barbera, 250 ml€ 6,95€ 27,80 / l -
Olijfolie extra vierge, biologisch, monocultivar Biancolilla, 250 ml€ 14,95€ 59,80 / l -
Sojasaus Tomasu sweet spicy, 200 ml€ 24,95€ 124,75 / l -
Vershoud/ovenschaal met glazen deksel, hittebestendig glas en siliconen, 750 ml€ 10,95Binnenkort beschikbaar -
Glas met facetten, gerecycled glas, 500 ml€ 3,95Niet op voorraad -
Glas, gerecycled glas, handgeblazen, 550 ml€ 7,95Niet op voorraad -
Glas met facetten, gerecycled glas, 400 ml€ 3,50Niet op voorraad -
Olie/azijnfles, groen glas, vierkant, 500 ml€ 3,95Niet op voorraad -
NieuwTak met eikenblad, vilt, groen, 28 cm€ 5,95 -
Uitsteekvorm blaadje, recycled rvs€ 1,95 -
Canvas tas, Dille & Kamille, bio-katoen, takjes en blaadjes, groot, 40 x 50 x 10 cm€ 6,95 -
%Bloempot, aardewerk, terra met palmbladmotief, Ø 14 cmVoor € 2,47 Van € 4,95Niet op voorraad -
Geurstokjes, fris linnen, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Geurstokjes, bergamot en ceder, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Geurstokjes, sinaasappel en bamboe, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Geurstokjes, fresia en musk, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Geurstokjes, vijg en rabarber, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Inkt, zwart, 10 ml€ 6,95€ 695,00 / l -
NieuwVlekkenspray voor textiel, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
NieuwImpregnerende onderhoudsspray, 150 ml€ 14,95€ 99,67 / l