Zoekresultaten voor: ‘badzout verzorgend hibiscus rozenblad 240 ml 00018477’
-
NieuwOnderhoudsspray reiniger, 150 ml€ 14,95€ 99,67 / l -
Opbergpot vierkant, glas en bamboe, 980 ml€ 7,95 -
Beugelpotje, glas, vierkant, 100 ml€ 1,75 -
Stapelpot, glas en bamboe, 370 ml€ 6,95 -
Inmaakpot, hittebestendig, deksel apart verkrijgbaar, 435 ml€ 1,95 -
Opbergpot vierkant, glas en bamboe, 780 ml€ 6,95 -
Melkfles, glas, 263 ml€ 2,50 -
Hoog glas, rood fruit, 400 ml€ 3,95 -
Potje vierkant, glas met bamboe deksel 200 ml€ 3,50 -
Sojasaus Tomasu, 200 ml€ 24,95€ 124,75 / l -
Vierkant potje met kurk, mini, groen gerecycled glas, 35 ml€ 1,95 -
Vanille-extract biologisch, bourbon vanille, 60 ml€ 12,95€ 215,83 / l -
Glas met facetten, gerecycled glas, 250 ml€ 2,95 -
Voorraadpotje, glas, middel, 225 ml€ 1,95 -
Kruidenpotje met glazen deksel, taps, 150 ml€ 1,50 -
Lunchbox met siliconen ring, RVS, rond, Ø10 cm, 300 ml€ 9,95 -
Olie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 500 ml€ 3,95 -
Maatbeker, glas, 250 ml€ 9,95 -
Beugelfles, glas, vierkant, 250 ml€ 4,25 -
Voorraadpotje, glas, groot, 300 ml€ 2,25 -
Melkkannetje, rvs, 100 ml€ 4,95 -
Stapelpot, glas en bamboe, 500 ml€ 7,95 -
Schaal, hittebestendig glas, 180 ml€ 3,50 -
Beugelfles, vierkant, 125 ml€ 3,50