Zoekresultaten voor: ‘badzout verzorgend hibiscus rozenblad 240 ml 00018477’
-
Beugelpotje met houten dop, glas, 90 ml€ 2,50 -
Kruidenpotje vierkant, glas, bamboe dop, 120 ml€ 2,50 -
Oliekan, roestvrij staal, 400 ml€ 14,95 -
Maatbeker Pyrex, glas, 250 ml€ 9,95 -
Beugelpotje, rond, 90 ml€ 1,75 -
Lunchbox met siliconen ring, RVS, rond, Ø14 cm, 500 ml€ 12,95 -
Kleine kan, porselein, 500 ml€ 7,95 -
Olie- of azijnfles met facetten, gerecycled glas, 500 ml€ 7,95 -
Olijfolie, biologisch, monocultivar, 500 ml€ 27,95€ 55,90 / l -
Melkopschuimer, glas en roetsvrijstaal, 300 ml€ 22,95 -
Balsamico, framboos, biologisch, 250 ml€ 9,95€ 39,80 / kg -
Balsamico, vijg, biologisch, 250 ml€ 9,95€ 39,80 / kg -
Maatbeker, glas, 500 ml€ 11,95 -
French press, roestvrijstaal, thee/koffie, 600 ml€ 24,95 -
Olijfolie, gerookt, 500 ml€ 29,95€ 59,90 / l -
Craft limonade, biologisch, vlierbloesem/citroen/lavendel, 250 ml€ 2,95€ 11,80 / l -
Olijfolie extra vierge, met peperoncino, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Balsamico azijn, 8 jaar gerijpt, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l -
Voorraadpotje, glas, 170 ml€ 1,95 -
Balsamicoazijn, gember en citroen, biologisch, 250 ml€ 9,95€ 39,80 / kg -
Olijfolie extra vierge, biologisch, Biancolilla, 500 ml€ 24,95€ 49,90 / l -
Geurstokjes, Eau de Dille, 200 ml€ 17,95 -
Limonadesiroop, vlierbloesem, zakje 32 ml€ 1,50€ 46,88 / lNiet online, bekijk winkelvoorraad -
Lunchbox met siliconen ring, RVS, 1400 ml€ 19,95