Zoekresultaten voor: ‘badzout verzorgend hibiscus rozenblad 240 ml 00018477’
-
Theedoek, bio-katoen, silhouet blad, 50 x 70 cm€ 4,95 -
Theedoek, bio-katoen, met groen bladmotief€ 4,95 -
Laurierblaadjes, biologisch, 3 g€ 2,50€ 833,33 / kg -
Dienblad, acaciahout, Ø 45 X 2 cm€ 32,95 -
Dienblad, beukenhout, rechthoekig, 30 x 45 cm€ 34,95 -
Kaart, 3d klaproos€ 4,25Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Kaart 3D met envelop, rozen€ 4,25Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Massageroller, voeten, beukenhout€ 16,95 -
Gezichtsdoekjes, GOTS bio-katoen, 25 x 25 cm, 3 stuks€ 7,95 -
Conditioner bar, 75 gram€ 8,95€ 119,33 / kg -
Kam, grof, bamboe€ 7,95 -
Kam, fijn, bamboe€ 3,95 -
%Schaaltje voor shampoo of conditioner bar, kiezelaardeVoor € 2,47 Van € 4,95Niet op voorraad -
Tasje, palmblad€ 5,95 -
Uitlekbakje theeblaadje, rvs€ 1,95 -
Schaaltje blad, porselein, 8 x 9 cm€ 1,95 -
Rabarber & rozenbottel, Fruitmelange, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg -
NieuwSafety razor inclusief 10 mesjes, rvs€ 27,95 -
Deo stick, aluin€ 10,95€ 109,50 / kg -
Deodorant crème, sinaasappel en hout, 40 gram€ 9,95€ 248,75 / kg -
Deodorant crème, gevoelige huid, 40 gram€ 9,95€ 248,75 / kg -
Deodorant crème, eucalyptus en ceder, 40 gram€ 9,95€ 248,75 / kg -
Dienblad, bamboe, klein€ 5,95 -
Dienblad, emaille, groengrijs/wit, 31 x 27 cm€ 14,95