Zoekresultaten voor: ‘badzout verzorgend hibiscus rozenblad 240 ml 00018477’
-
Dienblad, rattan, geschulpt, 40 cm€ 24,95Niet op voorraad -
NieuwMesjes voor safety razor, rvs, 10 stuks€ 2,95 -
Scheerzeep, 70 gram€ 6,95€ 99,29 / kg -
NieuwScheermesjes, navulling scheermeshouder bamboe handvat, 4 stuks€ 17,95 -
NieuwScheermes, bamboe handvat, incl. 6 mesjes€ 16,95 -
%Scheermes, bamboe handvat, incl. 6 mesjesVoor € 4,97 Van € 9,95Niet op voorraad -
Vleertje muis en het gaapconcert, Susanne Roos€ 15,99 -
Dienblad & bakplaat, emaille, wit/zwart, 42 x 32 cm€ 24,95Niet op voorraad -
Mand met deksel, rond, kansgras en dadelblad, klein€ 14,95 -
Stempel, beukenhout, blaadje, Ø 2 cm€ 2,50 -
Boodschappentas, palmblad, lang lederen hengsel€ 24,95Niet op voorraad -
Mand met deksel, rond, kansgras en dadelblad, middel€ 29,95Niet op voorraad -
%Tas, bio-katoen, silhouet bladerenVoor € 4,97 Van € 9,95Niet op voorraad -
Gastenzeepje, lavendel, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Gastenzeepje, katoen, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Gastenzeepje, aloe vera, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Gastenzeepje, Dille & Kamille, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Geurbalsem, lekker slapen, stick, 7 gram€ 9,95€ 1.421,43 / kg -
Gastenzeepje, patchouli, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Gastenzeepje, vetiver, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Zeep, amandel & bergamot, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Kaart met envelop, ranonkel€ 2,95Niet op voorraad -
Handzeep navulling, amandel & bergamot, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / l -
Handzeep navulling, lavendel & ylang, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / lNiet op voorraad