Zoekresultaten voor: ‘badzout verzorgend hibiscus rozenblad 240 ml 00018477’
-
NieuwHandzeep navulling, vijg & roos, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
Dienblad, emaille, lichtgeel/wit, Ø30 cm€ 14,95Niet op voorraad -
Bedtafeltje, rubberhout€ 39,95 -
Inpakpapier, takjes met blad, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Handschoen bladreiniger, katoen, 1 maat€ 5,95 -
Inmaakpot met facetten, deksel apart verkrijgbaar, 324 ml€ 1,75 -
Theekop, hittebestendig glas, 350 ml€ 6,50 -
Aloe vera gel, 100 ml€ 7,95€ 79,50 / l -
Drankmaatje, roestvrij staal, 20 en 40 ml€ 3,50 -
Lavendelwater, 100 ml€ 5,95€ 59,50 / l -
Weckpot hoog, 290 ml€ 2,95 -
Weckpotje laag, 80 ml€ 2,50 -
Vanillepasta, 60 ml€ 16,95€ 282,50 / l -
Inmaakpot zonder deksel, hittebestendig glas, 350 ml€ 1,75 -
Inmaakpot, glad, deksel apart verkrijgbaar, 230 ml€ 1,50 -
Weckpotje hoog, 160 ml€ 2,75 -
Kaarsenhouder, marmer, Ø10 cm€ 14,95 -
Potje met houten deksel, glas, 250 ml€ 2,95 -
Handcrème, lavendel & ylang, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Inmaakpot, glad, deksel apart verkrijgbaar, 340 ml€ 1,75Binnenkort beschikbaar -
NieuwSlinger met bladeren, vilt, 150 cm€ 19,95 -
NieuwKrans met dahlia's en bladeren, vilt, Ø24 cm€ 19,95 -
Mand met deksel, palmblad, groot€ 59,95 -
Schaal, zeegras, open, 2 handvatten, Ø40 X H10 cm€ 22,95