Zoekresultaten voor: ‘hanger rendieren vilt 13 x 13 cm 00019269 heel’
-
Kersthanger, vogel met muts en sjaal, vilt€ 5,95 -
Kersthanger, hert met kleintje, vilt€ 6,95 -
Kersthanger, knuffelende vos en muis, vilt€ 6,95 -
Kersthanger Pascal de panda, WWF, vilt€ 5,95 -
Anijszaad heel, biologisch, 45 g€ 3,50€ 77,78 / kg -
Korianderzaad heel, biologisch, 35 g€ 2,95€ 84,29 / kg -
Glas, gerecycled glas, handgeblazen, 550 ml€ 7,95Niet op voorraad -
Paashanger gans met bloem, vilt€ 4,95Binnenkort beschikbaar -
Kersthanger, vilt, konijn met kleintje€ 6,95Binnenkort beschikbaar -
Vijzel, zwart graniet, Ø 13 cm€ 24,95 -
Paashanger kuiken in ei, vilt, geel/wit€ 3,95 -
Kaasplankje, porselein, 24,5 x 13 cm€ 6,95 -
Garde van roestvrij staal, smal, 13 cm€ 1,25 -
Schaaltje aardbei, steengoed, 13 x 10 x 3,5 cm€ 6,95 -
Kruidnagel heel, biologisch, 30 g€ 3,95€ 131,67 / kg -
Hanger vilt, kalfje met een eiermandje€ 4,95Binnenkort beschikbaar -
Paashanger, vilt, konijn met een viooltje€ 4,95Binnenkort beschikbaar -
Paashanger, vilt, kuiken met bloemenkrans€ 4,95Binnenkort beschikbaar -
Hanger eend met strik, vilt€ 4,95Binnenkort beschikbaar -
Hanger, vilt, eendje met trui€ 4,95Binnenkort beschikbaar -
Hanger, vilt, lammetje met klaver€ 4,95Binnenkort beschikbaar -
Hanger, vilt, biggetje met een bloem€ 4,95Binnenkort beschikbaar -
Melkfles, glas, 263 ml€ 2,50 -
Kerstballen, vilt, set van 8, Ø5 cm€ 19,95