Zoekresultaten voor: ‘kerstboom houss mosgroen 15 x 10 cm 00019910’
-
Bloempot 'Mara', aardewerk, terracotta Ø 24€ 39,95 -
Geveltje koekjes, biologisch, hazelnoot/kaneel, 140 gram€ 4,95€ 35,36 / kg -
Kinderovenwant, katoen, groente en fruit€ 3,95 -
Bakmix voor koekjes, biologisch, 500 gram€ 5,50€ 11,00 / kg -
Risotto met truffel, 300 g€ 6,95€ 23,17 / kg -
Bloempot 'Prado', aardewerk, terracotta Ø 21€ 29,95 -
Pastamachine, roestvrij staal€ 69,95 -
Uitsteekvorm huisje, recycled rvs, 4 stuks€ 8,95 -
Bloempot, terracotta, grijs, Ø 15 cm€ 6,95 -
Chocolade lepel voor chocolademelk, puur, biologisch, 30 gram€ 2,95€ 98,33 / kg -
Mix voor vinaigrette, Spaanse peper & sinaasappel, 7 g€ 8,95€ 1.278,57 / kg -
Stoofpan, gietijzer, groen, Ø 30 cm€ 99,95 -
Geveltje koekjes, biologisch, gember/citroen, 140 gram€ 4,95€ 35,36 / kg -
Bloempot 'Mara', aardewerk, terracotta Ø 13€ 15,95 -
Koffielepel, esdoornhout€ 6,95 -
Bloempot 'Prado', aardewerk, terracotta Ø 14€ 15,95 -
Bloempot 'Mara', aardewerk, terracotta Ø 16€ 19,95 -
Amandelen in witte chocolade & pistache, 100 gram€ 4,95€ 49,50 / kg -
Pesto di pistacchio, vegan, lactose- en glutenvrij, 120 gram€ 7,95€ 66,25 / kg -
Vuilnisemmer taps, zink, 75 l€ 54,95Niet op voorraad -
Vuilnisemmer taps, zink, 55 l€ 44,95Niet op voorraad -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, specerijen, 145 x 250 cm€ 44,95 -
NieuwMix voor stoofpotjes, biologisch, 50 gram€ 6,95€ 139,00 / kg -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, specerijen, 145 x 300 cm€ 49,95