Zoekresultaten voor: ‘kerstboom houss mosgroen 15 x 10 cm 00019910’
-
NieuwTafelkleed, recycled katoen, specerijen, 145 x 180 cm€ 34,95 -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, specerijen, Ø180 cm€ 46,95 -
NieuwKinderovenwant, GOTS biokatoen, bosvondsten€ 3,95 -
Kiemschaaltje, glas, Ø 13,5 cm€ 9,95 -
Schaal reactieve glazuur, steengoed, groen, Ø 13,5 cm€ 8,95 -
Maatbeker, glas, 750ml€ 13,95 -
Olie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 500 ml€ 3,95 -
Ceylon kaneel stokjes, biologisch, 5 stuks€ 3,95€ 197,50 / kg -
Pollepel, beukenhout, 30,5 cm€ 1,50 -
Mini Grissini, biologisch, 150 gr€ 2,95€ 19,67 / kg -
Bakmix voor pannenkoeken, spelt, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
Kardemom heel, biologisch, 30 g€ 5,95€ 198,33 / kg -
Bloemenzaden, plukboeket, pastel, 3 g€ 3,25€ 1.083,33 / kg -
Kruidnagel heel, biologisch, 30 g€ 3,95€ 131,67 / kg -
Kruidenzaden, biologisch, bieslook, 0.25 g, 0.25 g€ 2,25€ 9.000,00 / kg -
Zout Guérande, truffel, 60 gram€ 9,95€ 165,83 / kg -
Kerstkrans met witte besjes, vilt, Ø25€ 14,95 -
Hartige noten- en zadenmix, biologisch, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Chocoladetablet, melk en pistachecrème, 140 gram€ 6,95€ 49,64 / kg -
Olijfolie extra vierge, biologisch, Biancolilla, 500 ml€ 24,95€ 49,90 / l -
NieuwStickers, bosvondsten, 36 stuks€ 1,95Binnenkort beschikbaar -
%Placemat, GOTS bio-katoen, winterbos, 35 x 50 cmVoor € 2,47 Van € 4,95Binnenkort beschikbaar -
%Tafelkleed, GOTS bio-katoen, 145 x 250 cm, kerstgroenVoor € 22,47 Van € 44,95Binnenkort beschikbaar -
%Tafelkleed, GOTS bio-katoen, kerstgroen, 145 x 300 cmVoor € 24,97 Van € 49,95Binnenkort beschikbaar