Zoekresultaten voor: ‘kerstboom houss mosgroen 15 x 10 cm 00019910’
-
%Inpakpapier, winter accessoires, 70 x 250 cmVoor € 1,47 Van € 2,95€ 0,59 / lBinnenkort beschikbaar -
%Inpakpapier, dansende dieren, 70 x 250 cmVoor € 1,47 Van € 2,95€ 0,59 / lBinnenkort beschikbaar -
NieuwAdventskalender, ongebleekt bio-katoen, bosvondsten€ 32,95 -
Waterdruppelaar, irrigator, terracotta, 17,5 cm€ 4,95 -
Bloempot, terracotta, Ø 23,5 cm€ 3,95 -
Karamelsnoepjes in een houten doosje, 50 gram€ 4,50€ 90,00 / kg -
Serveerschaal met 3 kommetjes, reactief glazuur, steengoed, groen€ 19,95 -
Bloempotschotel, terracotta, grijs, ø 25 cm€ 5,95 -
Shopper, bio-katoen, donkergroen, 46 x 34 cm€ 17,95 -
Shopper, bio-katoen, donkergroen, 44 x 35 cm€ 11,95 -
Shopper, bio-katoen, honinggeel, 38 x 22 x 44 cm€ 17,95 -
Shopper, bio-katoen, groen, 44 x 35 cm€ 11,95 -
Shopper, bio-katoen, honinggeel, 45 x 37 x 19 cm€ 11,95 -
Mok, steengoed, dieren die knuffelen, Ø8.5 cm€ 10,95 -
Shopper, bio-katoen, terra, 44 x 35 cm€ 11,95 -
Cacaopoeder, caramel, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
Shopper, bio-katoen, terra, 46 x 34 cm€ 17,95 -
Onderzetter rond, rubberhout, Ø 9,5 cm€ 2,50Niet op voorraad -
NieuwExtra-confituur, peer & speculaas, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
NieuwKeukenmessen, rvs, Nogent, set van 4€ 44,95 -
NieuwOnderzetter, vilt, groen met witte tak, Ø10 cm€ 4,95 -
Handmandoline, rvs€ 24,95 -
Bakmix voor bananenbrood, biologisch, 469 gram€ 5,95€ 12,69 / kg -
Wasdroogbollen, vilt, 3 stuks€ 14,95