Zoekresultaten voor: ‘kerstboom houss mosgroen 15 x 10 cm 00019910’
-
Espressokop reactieve glazuur, steengoed, groen€ 4,95 -
Bloempot, terracotta, Ø 23,5 cm€ 3,95 -
Stekers voor jaarring, hout, bloemen, set van 4€ 9,95 -
Stekers voor jaarring, hout, vogels, set van 4€ 9,95 -
Shampoobar, Alle haartypen, 60G€ 6,95€ 115,83 / kg -
Bloempotschotel, terracotta, grijs, ø 25 cm€ 5,95 -
Shopper, bio-katoen, donkergroen, 46 x 34 cm€ 17,95 -
Beker met oortje 'Quattro Stagioni', inhoud 0,4 l€ 5,50 -
Meel voor pasta, biologisch, 500 gram€ 3,95€ 7,90 / kg -
Truffelolie, extra vierge olijfolie, 100ml€ 10,95€ 109,50 / l -
Truffelcrème, 80 gram€ 8,95€ 111,88 / kg -
Olijfolie extra vierge, met citroen, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Shopper, bio-katoen, donkergroen, 44 x 35 cm€ 11,95 -
Handcreme, amandel & bergamot, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Shopper, bio-katoen, honinggeel, 38 x 22 x 44 cm€ 17,95 -
Shopper, bio-katoen, groen, 44 x 35 cm€ 11,95 -
Massageolie, Vijg & Roos, 100ML€ 9,95€ 99,50 / l -
Parmezaanse kaassaus met truffel, 80 gram€ 8,95€ 111,88 / kg -
Risotto met saffraan, 300 g€ 6,50€ 21,67 / kg -
Truffelschaaf, verstelbaar, roestvrij staal€ 16,95 -
Shopper, bio-katoen, honinggeel, 45 x 37 x 19 cm€ 11,95 -
Mok, steengoed, dieren die knuffelen, Ø8.5 cm€ 10,95 -
Shopper, bio-katoen, terra, 44 x 35 cm€ 11,95 -
Shopper, bio-katoen, terra, 46 x 34 cm€ 17,95