Zoekresultaten voor: ‘kerstboom houss mosgroen 15 x 10 cm 00019910’
-
Chocolade lepel voor chocolademelk, creamy caramel, biologisch, 30 gram€ 2,95€ 98,33 / kg -
Servetten, papier, kerstgroen en vogel, 25 x 25 cm, 20 stuks€ 2,95 -
Olijfolie extra vierge, biologisch, monocultivar Biancolilla, 250 ml€ 14,95€ 59,80 / l -
Mix voor vinaigrette, framboos en moestuinkruiden€ 8,95€ 2.418,92 / kg -
Douchegel, lavendel & ylang, 300 ml€ 8,95€ 29,83 / lNiet op voorraad -
Hand citruspers, zink€ 9,95 -
Waterfles, rvs, 500 ml€ 12,95 -
Kerstthee, rooibosmelange, zakje 75 gram€ 4,95€ 66,00 / kg -
Matcha shizuka, biologisch, 30 gram€ 24,95€ 831,67 / kg -
Siroop kaneel/kardemom, biologisch, 200 ml€ 5,95€ 29,75 / l -
Mok, steengoed, reactive glazuur, lichtgrijs stip, Ø 10 cm€ 8,50 -
Mok, steengoed, reactive glazuur, blad, donkergrijs, Ø 10 cm€ 9,95 -
Esdoornsiroop, biologisch, 187 ml€ 7,95€ 42,51 / l -
Karamelpasta, 220 gram€ 6,95€ 31,59 / kg -
Mengkom, rvs, 4,5 liter€ 12,95Niet op voorraad -
Theezeefje met greepjes, laser, rvs€ 6,95Niet op voorraad -
Kledingontpiller met houten handvat€ 6,95 -
Zadenmengsel, biologisch, eetbare bloemen, 5 g€ 3,25€ 650,00 / kg -
Massageroller, klein, beukenhout€ 6,95 -
Lieveheersbeestjeskast, zeshoekig, stapelbaar€ 8,95 -
Servet, papier, decoratief damast, 33 x 33 cm€ 3,50 -
Geurbalsem, lekker slapen, stick, 7 gram€ 9,95€ 1.421,43 / kg -
Bijenkast, zeshoekig, stapelbaar€ 8,95 -
Melkopschuimer, glas en roetsvrijstaal, 300 ml€ 22,95