Zoekresultaten voor: ‘kerstboom houss mosgroen 15 x 10 cm 00019910’
-
Servetten, papier, winteraccessoires, 33 x33 cm, 20 stuks€ 3,50 -
Honing, oranjebloesem, biologisch, 110 gram€ 4,25€ 38,64 / kg -
Passionfruit & peach curd, biologisch, 280 gram€ 7,95€ 28,39 / kg -
Mix voor vinaigrette, Italiaanse kruiden 6g€ 8,95€ 1.491,67 / kg -
Balsamicoazijn, gember en citroen, biologisch, 250 ml€ 9,95€ 39,80 / kg -
%Stekers voor jaarring, lente, hout, set van 4Voor € 4,97 Van € 9,95Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Servetten, vredesduif, papier, 20 stuks, 33 x 33 cm€ 3,50Binnenkort beschikbaar -
%Mok met vredesduifjes, steengoed, Ø9 X 9,5 cmVoor € 4,97 Van € 9,95 -
Steelpan met glazen deksel, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø16 cm€ 49,95 -
NieuwUitsteekvormen, recycled rvs, set van 6€ 12,95 -
Theepot reactieve glazuur, steengoed, groen, 750 ml€ 24,95 -
Thee-ei knijper, roestvrij staal€ 2,50 -
Vijzel, zwart graniet, Ø 17 cm€ 34,95 -
Kiemgroente, biologisch, tuinkers, 50 g€ 3,25€ 65,00 / kg -
Uitsteekvorm koekeman, recycled rvs€ 1,50 -
Uitsteekvormen, rvs, set van 6 herfstfiguren€ 12,95 -
Chocolade voor chocolademelk, biologisch, 100% cacao, pastilles, 200 gram€ 8,95€ 44,75 / kg -
Uitsteekvorm vredesduif, recycled rvs€ 1,50 -
Uitsteekvorm strik, recycled rvs€ 1,50 -
Uitsteekvorm maan, recycled rvs€ 1,50 -
Uitsteekvorm kerstbel, recycled rvs€ 1,50 -
Uitsteekvorm sok, recycled rvs€ 1,50 -
Snij-/pizzaplank, rubberhout, Ø 33 cm€ 14,95 -
Braadpan, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø 24 cm€ 44,95