Zoekresultaten voor: ‘keukentouw katoen rood wit 100 m 00022251’
-
Geurkaars, vijg en rabarber, 210 gram€ 16,95€ 80,71 / kg -
Serveerplank, beukenhout, ø 30 cm€ 24,95 -
Kleurpotlood 3 in 1, ergonomische grip, bruin€ 2,50 -
Vaas, recycled glas, Ø23 cm x 30 cm€ 19,95 -
%Kaart met envelop, besjes, rozeVoor € 1,47 Van € 2,95 -
Kaart, World Animal Protection, dieren in bloemen€ 2,95 -
%Dinerkaarsen, gele bloemen, 25 cm, 2 stuksVoor € 4,47 Van € 8,95 -
Risotto met saffraan, 300 g€ 6,50€ 21,67 / kg -
Kaart, konijn met feesthoed€ 1,50 -
%Bolvormige vaas, gerecycled glas, blauw, Ø14,2 cmVoor € 5,97 Van € 11,95 -
Kandelaar, porselein, hoog, lichtbruin€ 5,95 -
Stompkaars, curry, Ø7 x 15 cm€ 4,95 -
Clip, 3,1 cm€ 0,45 -
Handrasp laser, houten handvat, grof€ 9,95 -
Stompkaars, olijf, Ø7 X 15 cm€ 4,95 -
% Web OnlyKerstboom van hout, 190 cmVoor € 79,97 Van € 159,95 -
Sambabal, fsc hout, gele stippen€ 4,95 -
Geurkaars, zuiver & sereen, 175 ml€ 16,95€ 96,86 / l -
Kandelaar, porselein, hoog, terracotta€ 5,95 -
Kaart, tandem getrouwd€ 1,50 -
Kaart met envelop, ridderspoor€ 2,95 -
Stompkaars, olijf, Ø10 X 9 cm€ 8,95 -
Kometen brood: handboek zuurdesem, Lard Breebaart€ 34,99 -
Mand, zeegras, rechthoekig, groot€ 24,95