Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren kerst met dille feestelijk koken en tafelen het dille kamille kerstmenu’
-
Dessertvork 'Gent', roestvrij staal€ 6,95 -
Cadeaukaart Dille & Kamille, € 25€ 0,01Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Cadeaukaart Dille & Kamille, € 50€ 0,01Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Cadeaukaart Dille & Kamille, € 15€ 0,01Niet online, bekijk winkelvoorraad -
%Kom, steengoed, gedecoreerd met takjes, oker, Ø13 x 7,5 cmVoor € 4,47 Van € 8,95Binnenkort beschikbaar -
Dinerkaars, okergeel, 27 cm€ 1,10 -
Snij-/pizzaplank, rubberhout, Ø 33 cm€ 14,95 -
Steelpan met glazen deksel, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø16 cm€ 49,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, lentebloem, 145 x 250 cm€ 44,95 -
%Servet houder, vilt, kersttakVoor € 2,47 Van € 4,95Binnenkort beschikbaar -
NieuwKeukenmessen, rvs, Nogent, set van 4€ 44,95 -
Spatel recht, beukenhout, 30 cm€ 1,25 -
Olijfolie extra vierge, met citroen, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Truffelschaaf, verstelbaar, roestvrij staal€ 16,95 -
NieuwGezouten karamels met gingerbreadkruiden, biologisch, 40 gram€ 4,50€ 90,00 / kg -
Olie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 500 ml€ 3,95 -
Mini Grissini, biologisch, 150 gr€ 2,95€ 19,67 / kg -
Kardemom heel, biologisch, 30 g€ 5,95€ 198,33 / kg -
Cacaopoeder, puur, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
Kerstthee, rooibosmelange, blik 75 gram€ 7,95€ 106,00 / kg -
Servetten, papier, kerstgroen en vogel, 25 x 25 cm, 20 stuks€ 2,95 -
Zout Guérande, truffel, 60 gram€ 9,95€ 165,83 / kg -
Notitieboek, hardcover, kamille, blanco, A5€ 9,95 -
Olijfolie extra vierge, biologisch, Biancolilla, 500 ml€ 24,95€ 49,90 / l