Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren kerst met dille feestelijk koken en tafelen het dille kamille kerstmenu’
-
Hanger kerstboom, papier, honingraat, groen, 9 cm€ 2,95 -
Wierookhouder, keramiek, wit gespikkeld, Ø 10 cm€ 4,95 -
Moodspray Zuiver & Sereen€ 18,95€ 189,50 / l -
Mix voor vinaigrette, Spaanse peper & sinaasappel, 7 g€ 8,95€ 1.278,57 / kg -
Moodspray Kruidig & Kalm, 100ml€ 18,95€ 189,50 / l -
Waxinelichthouder draaiend, winterbos, metaal, goudkleurig€ 9,95 -
Kaars dennenboom, donkergroen, 7 cm€ 3,95 -
Wierookstokjes, salie, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Geurstokjes, bergamot en ceder, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Dinerkaarsen, roze bloemen, 25 cm, set van 2€ 8,95 -
Wierookstokjes, sandelhout, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Waxinelichthouder draaiend, huisjes, metaal, ca. 15 cm€ 9,95 -
Etherische geurolie, biologisch, ontspanning, 10 ml€ 12,95€ 1.295,00 / l -
% Web OnlyKerstboom van hout, 190 cmVoor € 79,97 Van € 159,95 -
Kersthanger, vilt, konijn met kleintje€ 6,95 -
Geurstokjes, sinaasappel en bamboe, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Hanger engeltje, papier, honingraat, wit, 8 cm€ 2,95 -
Etherische geurolie, biologisch, lekker slapen, 10 ml€ 12,95€ 1.295,00 / l -
Vaas, aardewerk, blauw, Ø14 x 23 cm€ 34,95 -
Wierookstokjes, Palo santo, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Geurstokjes, fresia en musk, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
%Kerstkaarten met envelop, kerstgroen, set van 10 in een doosVoor € 4,47 Van € 8,95 -
Geurstokjes, vijg en rabarber, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Etherische geurolie, biologisch, goed humeur, 10 ml€ 12,95€ 1.295,00 / l