Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren kerst met dille feestelijk koken en tafelen het dille kamille kerstmenu’
-
NieuwSchrift, gekleurd kraftpapier, geborduurde bloem, A6€ 4,25 -
NieuwSchrift, kraftpapier, geborduurde lavendel, A6€ 4,25 -
NieuwKerstkaarten met envelop, papier, kersttakjes, 10 stuks€ 9,95 -
NieuwVlekkenspray voor textiel, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
NieuwImpregnerende onderhoudsspray, 150 ml€ 14,95€ 99,67 / l -
NieuwOnderhoudsspray reiniger, 150 ml€ 14,95€ 99,67 / l -
Hanger paddenstoel, vilt, rood met witte stippen€ 2,95 -
Grote paddenstoel, vilt, rood, ca. 14 cm€ 8,95 -
Dinerkaarsen, wit met paddenstoelen, 25 cm, 2 stuks€ 8,95 -
Geurzakje, katoen€ 3,50€ 350,00 / g -
Velours kussen, bio-katoen, dahlia, 50 x 50 cm€ 34,95 -
Web OnlyTafelkleed rond, GOTS bio-katoen, veldbloemen, Ø 180 cm€ 46,95 -
Dinerkaars, donkergroen, 27 cm€ 1,10 -
Schaal reactieve glazuur, steengoed, groen, Ø 13,5 cm€ 8,95 -
Dinerkaars, oud roze, 27 cm€ 1,10 -
Kersthanger egeltje, vilt, ca. 7,5 cm€ 5,95 -
Geurzakje, lavendel€ 3,50€ 350,00 / g -
Velours kussen, bio-katoen, dahlia's, 50 x 30 cm€ 29,95 -
Gedroogde lavendel, 100 gram€ 6,95€ 69,50 / kg -
Kersttak met rode bessen, vilt, ca. 60 cm€ 9,95 -
%Waxinelichthouder, geribbeld glas, blauw, 6,5 X Ø 6 cmVoor € 2,47 Van € 4,95 -
Tasje, palmblad€ 5,95 -
Geurolie, lavendel, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Dinerkaars, donkergroen, 18 cm€ 0,79