Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren kerst met dille feestelijk koken en tafelen het dille kamille kerstmenu’
-
NieuwKerstkaarten met envelop, papier, kersttakjes, 10 stuks€ 9,95 -
NieuwVlekkenspray voor textiel, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
NieuwImpregnerende onderhoudsspray, 150 ml€ 14,95€ 99,67 / l -
NieuwOnderhoudsspray reiniger, 150 ml€ 14,95€ 99,67 / l -
NieuwHet kruidenkompass, Martine van Huffel & Ruth Beretta€ 29,99 -
Hanger paddenstoel, vilt, rood met witte stippen€ 2,95 -
Grote paddenstoel, vilt, rood, ca. 14 cm€ 8,95 -
Dinerkaarsen, wit met paddenstoelen, 25 cm, 2 stuks€ 8,95 -
Web OnlyTafelkleed rond, GOTS bio-katoen, veldbloemen, Ø 180 cm€ 46,95 -
Kersthanger egeltje, vilt, ca. 7,5 cm€ 5,95 -
Dinerkaars, oud roze, 27 cm€ 1,10 -
Dinerkaars, donkergroen, 27 cm€ 1,10 -
Schaal reactieve glazuur, steengoed, groen, Ø 13,5 cm€ 8,95 -
Dinerkaars, donkergroen, 18 cm€ 0,79 -
Kersthanger, uil met trui, vilt€ 5,95 -
Geurolie, lavendel, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Kersthanger mol, vilt, ca. 7 cm€ 5,95 -
Tasje, palmblad€ 5,95 -
%Kerstslinger met blaadjes en witte besjes, vilt, ca. 150 cmVoor € 8,47 Van € 16,95 -
Afwaszeep, blok 200 gr€ 9,95€ 49,75 / kg -
Kersthanger gans, vilt€ 4,95 -
Plumeau, Merinowol€ 16,95 -
Kersttak met witte besjes, vilt€ 7,95 -
Dinerkaars, donkerbruin, 27 cm€ 1,10