Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren kerst met dille kerst in huis een mooie samenwerking’
-
Kaart, vlaggenslinger€ 1,50 -
Kaart, hartjes€ 1,50 -
Serveerplateau, draaibaar, gelakt acaciahout€ 22,95 -
Lavendeltak, vilt, paars, 24 cm€ 4,95 -
Blauw druifje, vilt, 22 cm€ 4,95 -
Afwasborstel, rond, beukenhout en tampico€ 4,95 -
Laptophoes, GOTS bio-katoen, lentebloem, 16-inch€ 19,95 -
Kaart, ijsbeer met slinger€ 1,50 -
Emmer, zink, offwhite, 6 L€ 9,95 -
Dienblad, acaciahout, Ø 45 X 2 cm€ 32,95 -
Mand, zeegras, rond€ 12,95 -
Houten bord, acacia, Ø 25 cm€ 11,95 -
Schoonmaakazijn gel, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / l -
Theelichthouder, glas en recycled glas, groen, Ø8 x 8,5 cm€ 7,95 -
Fleskandelaar, geschulpt, écru, metaal€ 3,95 -
Rekenspel, hout€ 9,95 -
Wasknijpers, 36 stuks€ 3,95 -
Springpinnen, hout, babyspeelgoed€ 11,95 -
Kaarsschotel, keramiek, mat wit gespikkeld, Ø 15,2 cm€ 3,95 -
Fotolijstje tweeluik, metaal, zwart, 2x 15 x 10 cm€ 7,95 -
Boekje bosdieren, hout€ 8,95 -
Afwasmiddel, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
Marseille zeep, blok van 300 gram€ 4,95€ 16,50 / kg -
Teil, zink, Ø 35 x 17,5 cm€ 16,95