Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren kerst met dille kerst in huis een mooie samenwerking’
-
Gootsteenontstopperstokje, hout, 40 cm€ 1,25 -
Simpel & Puur voor elke dag, Sanne van Lierop€ 28,99 -
%Bolvormige vaas, gerecycled glas, bruin, Ø11 cmVoor € 3,97 Van € 7,95 -
Puzzel, hout, bosdieren figuren€ 17,95 -
Linnenwater, lavendel, 500 ml€ 6,95€ 13,90 / l -
Bloemverdeler, rubberhout, Ø 6,5 cm€ 2,95 -
Vergrootglas, hout€ 7,95 -
Waszak, bio-katoen, 40 x 36 cm€ 3,95 -
Kinderschort, katoen, groente en fruit€ 8,95 -
Kaart, hondje gestreepte trui€ 1,50 -
Puzzel wereld, dubbelzijdig, rond€ 13,95 -
Wasparfum, citroenverbena, 50 ml€ 19,95€ 399,00 / l -
Puzzel met driehoek/cirkel/vierkant, hout€ 6,95 -
Velours kussen, bio-katoen, lichtbruin, rond, Ø 40 cm€ 22,95 -
Nettasje, jute en katoen, naturel, 40 x 35 cm€ 4,95 -
Puzzel pimpelmees, vier stukjes, hout€ 7,95 -
Kaart, schildpad met feesthoed€ 1,50 -
Dinerkaarsen, bijenwas€ 9,95 -
Zinken emmer met beukenhouten handvat, 10 liter€ 11,95 -
Kaart 3D met envelop, kat€ 4,50 -
Geurkaars, bergamot en ceder, 210 gram€ 16,95€ 80,71 / kg -
Clip, 3,8 cm€ 0,65 -
Kaart met envelop, vergeet-me-nietje€ 2,95 -
Windlicht bol, ribbels€ 2,50