Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten cake taart ander gebak’
-
Cadeaupakket 'appeltaart'€ 13,95 -
Bakmix appeltaart, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
Kom, steengoed, beige, spikkel, Ø 17,5 cm, laag€ 11,95 -
Kaart, taart€ 1,50 -
Taartvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 30 cm€ 16,95 -
NieuwBord, steengoed, zandkleurig, klokjesbloem, Ø16 cm€ 9,95 -
NieuwBord, steengoed, groen, takje, Ø16 cm€ 9,95 -
Weckpotje laag, 80 ml€ 2,50 -
NieuwBakmix speculaas, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
Bakmix voor gingerbread-huis, 500 gram€ 15,95€ 31,90 / kg -
Bolgamand, laag€ 19,95 -
Theedoek, GOTS bio-katoen, appeltaartrecept, 50 x 70 cm€ 4,95 -
Dessertvork 'Gent', roestvrij staal€ 6,95 -
Kandelaar, porselein, lichtbruin, laag€ 4,95 -
Kandelaar, rubberhout, laag, Ø5.5 x H 8 cm€ 3,95 -
Kandelaar, porselein, terracotta, laag€ 4,95 -
Bakmix voor bananenbrood, biologisch, 469 gram€ 5,95€ 12,69 / kg -
Kaart 3D met envelop, taart met kaarsen€ 4,50 -
Kaart 3D met envelop, taart met fruit€ 4,50 -
Stapelbak, bamboe, nr 1€ 7,95 -
Stapelbak, bamboe, nr 5€ 9,95 -
Kookpot met glazen deksel, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø20 cm€ 69,95 -
Kookpot met glazen deksel, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø24 cm€ 89,95 -
Bakmix voor koekjes, biologisch, 500 gram€ 5,50€ 11,00 / kg