Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten inmaken jam van rood zomerfruit’
-
Tajine, rood aardewerk, 4-6 personen, Ø 29 cm€ 41,95 -
Kersthanger, vilt, roodborst€ 4,95 -
Stoffen vlaggenlijn, GOTS bio-katoen, roze/rood, kleine vlag, 6 meter€ 19,95Niet op voorraad
-
Tas, pitrusgras, bruin lederen hengsel, middel€ 22,95 -
Kinderbestek, fruit, roetsvrij staal, 3-delig, 20 cm€ 9,95 -
Frambozen in witte chocolade, 80 gram€ 4,95€ 61,88 / kg -
Onderzetters naturel, zeegras, geel, set van 4, Ø11 cm€ 5,95 -
Servethouder, zeegras, geel, 17 cm x 17 cm€ 9,95 -
Aardbeien in melkchocolade, 80 gram€ 4,95€ 61,88 / kg -
Rabarber & rozenbottel, Fruitmelange, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg -
Gequilte tas, recycled katoen, zomerstreep, 46 x 37 x 16 cm€ 19,95 -
Servetringen, set van 4, zeegras, geel, Ø4 cm x 4,5 cm€ 8,95 -
Peer en gember, fruitmelange, 15 theebuiltjes€ 4,50€ 195,65 / kg -
Boodschappentas, palmblad, lang lederen hengsel€ 24,95Niet op voorraad -
Onderzetters naturel, zeegras, groen, set van 4, Ø11 cm€ 5,95Niet op voorraad -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, geborduurd, madelief, Ø180 cm€ 52,95Niet op voorraad -
NieuwDinerkaars, rood met takjes, 30 cm€ 3,95 -
Hanger paddenstoel, vilt, rood met witte stippen€ 2,95 -
Melkfles, glas, 1 l€ 2,95 -
Pollepel, beukenhout, 30 cm€ 1,95 -
Beugelfles, glas, 1 l€ 5,95 -
Beugelpotje, glas, vierkant, 100 ml€ 1,75 -
Weckpot hoog, 290 ml€ 2,95 -
Melkfles, glas, 263 ml€ 2,50