Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten inmaken jam van rood zomerfruit’
-
Snijsetje krom fruit en groente, rubberhout, 18m+€ 29,95 -
Esdoornsiroop, biologisch, 187 ml€ 7,95€ 42,51 / l -
Groentezaden, biologisch, rode bietjes, 1 g€ 2,25€ 2.250,00 / kg -
Buitenkaars, beton, Ø15 cm x 7,5 cm€ 16,95Niet op voorraad -
Blauwe bessen in pure chocola, 100 gram€ 5,95€ 59,50 / kg -
Kers cranberry, Fruitmelange, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Uitlekbakje voor theezakje, steengoed, donkergroen, Ø9 X 3 cm€ 4,95 -
Stapelbak, bamboe, nr 1€ 7,95 -
Stapelbak, bamboe, nr 5€ 9,95 -
Kookpot met glazen deksel, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø20 cm€ 69,95 -
Kookpot met glazen deksel, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø24 cm€ 89,95 -
Geborduurde servet, GOTS bio-katoen, madelief, 40 x 40 cm€ 4,50Niet op voorraad -
Geborduurde servetten, biologisch katoen, set van 4€ 16,95Niet op voorraad -
NieuwTafelloper, GOTS bio-katoen, wijnrood, geborduurde takjes, 50 x 145 cm€ 14,95 -
Beugelpot, glas, vierkant, 3 l€ 8,95 -
Beugelpot, glas, vierkant, 2 l€ 7,50 -
Pollepel, beukenhout, 24,5 cm€ 0,95Niet op voorraad -
Beugelpot, glas, vierkant, 1 l€ 5,50 -
Pollepel, beukenhout, 30,5 cm€ 1,50 -
Beugelpot, glas, vierkant, 0,5 l€ 4,50 -
Beugelpot, glas, rond, 4 l€ 11,95 -
Beugelpot, glas, vierkant, 0,75 l€ 4,95 -
Kinderovenwant, katoen, groente en fruit€ 3,95 -
Citruspers, beukenhout€ 4,95