Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten kerstmenu romige preisoep met bladerdeegsterren’
-
NieuwAdventskaarsen met hulst, set van 4, Ø4 x 10 cm€ 17,95 -
NieuwServet, recycled katoen, kersttakjes, 40 x 40 cm€ 3,50 -
NieuwPasta schelpen Conchiglioni tricolore, biologisch, 500 gram€ 6,95€ 13,90 / kg -
NieuwHanger boom, papier, honingraat, lichtgroen, 30 cm€ 11,95 -
NieuwHoningraat boom, papier, donkergroen, 30 cm€ 11,95 -
NieuwHoningraat boom, papier, groen, 23 cm€ 9,95 -
Jaarring of adventskandelaar, hout, Ø 24 cm€ 9,95 -
Potje met klavertjes vier€ 3,25 -
Olie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 1 l€ 4,95 -
Pumpkin spice mix, biologisch, 35 gram€ 4,95€ 141,43 / kg -
Citroenschilrasp/zesteur, rubberhout en rvs€ 5,95 -
Hanger paddenstoel met stippen, glas, rood, 9 cm€ 2,95 -
Braadpan, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø 28 cm€ 54,95 -
Frambozen in witte chocolade, 80 gram€ 4,95€ 61,88 / kg -
Olijfolie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 375 ml€ 3,75 -
Pasta geveltjes, biologisch, 250 gram€ 4,95€ 19,80 / kg -
Citroenextract, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Springvorm hoog, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 18 cm x 12 cm€ 24,95 -
Uitsteekvorm ster, recycled rvs€ 1,95 -
Uitsteekvorm 3D huisje, RVS€ 2,95 -
Koord, 100% natuurlijk jute, groen, 25 m€ 3,50€ 0,14 / l -
Koord, 100% natuurlijk jute, rood, 25 m€ 3,50€ 0,14 / l -
Knijper vogel, glas, groen€ 3,95 -
%Placemat, GOTS bio-katoen, winterbos, 35 x 50 cmVoor € 2,47 Van € 4,95