Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten kerstmenu romige preisoep met bladerdeegsterren’
-
%Kerstbal, beschilderd, blauw glas, bloemen, 7 cmVoor € 2,47 Van € 4,95 -
Cadeaupakket 'Thee'€ 17,95Binnenkort beschikbaar -
NieuwTheedoek, recycled katoen, specerijen, 50 x 70 cm€ 4,95 -
NieuwStekers voor jaarring, hout, kerstmis, set van 4€ 9,95 -
NieuwPannenlap, recycled katoen, specerijen, 20 x 20 cm€ 3,50 -
NieuwOvenwant, recycled katoen, specerijen, 32 x 14 cm€ 5,50 -
NieuwTafelloper, recycled katoen, specerijen, 50 x 145 cm€ 12,95 -
NieuwKeukenschort, recycled katoen, specerijen, 85 x 90 cm€ 14,95 -
NieuwBeker met oor, emaille, dieren kerstbos, Ø8 cm€ 7,50 -
NieuwDeegroller met reliëf, beukenhout, 42 cm x Ø6 cm€ 14,95 -
NieuwMix voor stoofpotjes, biologisch, 50 gram€ 6,95€ 139,00 / kg -
NieuwBeker met oor, emaille, specerijen, Ø8 cm€ 7,50 -
NieuwOnderzetter, vilt, off-white met groene tak, Ø20 cm€ 12,95 -
NieuwKinderovenwant, GOTS biokatoen, bosvondsten€ 3,95 -
NieuwOvenschaal, reactief glazuur, steengoed, olijfgroen, 35,5 x 22 cm€ 24,95 -
NieuwQuicheschaal, reactief glazuur, steengoed, olijfgroen, Ø25 cm€ 24,95 -
NieuwOvenschaal, reactief glazuur, steengoed, olijfgroen, Ø12 x 2 cm€ 8,95 -
Stekers voor jaarring, hout, cijfers (0-9)€ 14,95 -
Chocolade hartjes, 160 g€ 7,50€ 46,88 / kg -
Bord reactieve glazuur, steengoed, groen, Ø 20,5 cm€ 11,95 -
Canvas tas, Dille & Kamille, bio-katoen, geveltjes, 38 x 38 cm€ 4,50 -
Theelichthouder voor theepot, hittebestendig glas en rvs€ 17,95 -
Bakmix voor wortelcake, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
%Bloempot, zink, zeeblauw, Ø11 cmVoor € 1,75 Van € 3,50