Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten kerstmenu romige preisoep met bladerdeegsterren’
-
Springvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 15,5 cm€ 8,95 -
Bakmix voor citroen-maanzaadcake, biologisch, 500 gr€ 5,95€ 11,90 / kg -
Waterdruppelaar, irrigator, bol, glas, Ø 7 x 20 cm€ 6,95 -
Bakvorm, emaille, zwart/wit, Ø 24 cm€ 9,95 -
Kinderovenwant, GOTS bio-katoen, veldbloemen€ 3,95 -
Olie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 500 ml€ 3,95 -
Maatbeker, glas, 250 ml€ 9,95 -
Theepot reactief glazuur, steengoed, groen, 1.8 l€ 34,95 -
Waterdruppelaar, irrigator, vogel, glas, 10 x 36 cm€ 6,95 -
Theelichten zonder cup, bijenwas, 12 stuks€ 14,95 -
Maatbeker, glas, 750ml€ 13,95 -
Ceylon kaneel stokjes, biologisch, 5 stuks€ 3,95€ 197,50 / kg -
Theelicht, porselein€ 9,95 -
Geveltje koekjes, biologisch, hazelnoot/kaneel, 140 gram€ 4,95€ 35,36 / kg -
Vuilnisemmer taps, zink, 75 l€ 54,95 -
Garde gebogen, RVS, 18 cm€ 1,95 -
Olijfolie extra vierge, met mediterrane kruiden, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Bloempot 'Mara', aardewerk, terracotta Ø 24€ 39,95 -
Bakmix voor koekjes, biologisch, 500 gram€ 5,50€ 11,00 / kg -
Canvas tas, Dille & Kamille, bio-katoen, takjes en blaadjes, groot, 40 x 50 x 10 cm€ 6,95 -
Canvas tas, Dille & Kamille, bio-katoen, groot, 42 x 50 x 10 cm€ 4,95 -
%Bloempot, zink, abrikoos, Ø14,5 cmVoor € 2,25 Van € 4,50 -
Bloempot 'Prado', aardewerk, terracotta Ø 21€ 29,95 -
Theelicht, rvs, Ø 15,5 cm€ 6,95