Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten koekjes ander zoet banaan havermoutkoeken met bosbessen’
-
Uitsteekvorm kerstbel, recycled rvs€ 1,50 -
Uitsteekvorm wortel, recycled rvs€ 1,95 -
Uitsteekvorm sok, recycled rvs€ 1,50 -
Uitsteekvorm muzieknoot, recycled rvs€ 1,95 -
Uitsteekvorm maan, recycled rvs€ 1,95Binnenkort beschikbaar -
%Uitsteekvormen voor Dinosauruskoekjes, RVS, set van 6 stuksVoor € 6,47 Van € 12,95Niet op voorraad -
Uitsteekvorm 3D huisje, RVS€ 2,95 -
Cantuccini pistacchio cioccolato, 180 gram€ 7,95€ 44,17 / kg -
Koekblik, tin, luchtdicht, veldbloemen, Ø 20 x 8 cm€ 7,95 -
Uitsteekvorm engel, recycled rvs€ 1,50 -
Bakmix voor koekjes, biologisch, 500 gram€ 5,50€ 11,00 / kg -
Uitsteekvorm huisje, recycled rvs, 4 stuks€ 8,95 -
Speculaasplank, poldermolen, beukenhout, 15 x 9 cm€ 7,95 -
Raviolimaker, aluminium, 7 x 7 cm€ 5,95 -
Roomhoornpen, roestvrij staal€ 1,95 -
Ronde spuitmondjes, rvs, set van 5€ 7,95 -
NieuwUitsteekvormen, recycled rvs, set van 6€ 12,95 -
Uitsteekvormen, rvs, set van 6 herfstfiguren€ 12,95 -
Uitsteekvormen, recycled rvs, set van 6 vormen uit de natuur€ 11,95 -
Uitsteekvormen, recycled rvs, groente & fruit, set van 6€ 11,95 -
Uitsteekvormen, recycled rvs, set van 6 bosdieren€ 11,95Niet op voorraad -
Uitsteekvormen voor Pasen, gerecycled rvs, set van 6€ 11,95Niet op voorraad -
NieuwLaag glas, kersttakjes, 315 ml€ 3,50 -
Koekkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg