Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten koekjes ander zoet banaan havermoutkoeken met bosbessen’
-
Gingerbreadkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Bakmat met maataanduiding, siliconen, PFAS-vrij€ 7,95 -
Cannolivorm, rvs, 14 x 2,2 cm€ 1,95 -
Bakmix voor bananenbrood, biologisch, 469 gram€ 5,95€ 12,69 / kg -
Granola, biologisch, banaan en cranberry, 375 gr€ 5,95€ 15,87 / kg -
Wasmand laag, wilgenteen, groot€ 39,95 -
Kandelaar, porselein, lichtgroen, laag€ 4,95 -
Kandelaar, porselein, wit gespikkeld, laag€ 4,95 -
Bordje, porselein, Ø 9,5 cm€ 1,95 -
Laag glas, rood fruit, 315 ml€ 3,50 -
Glas, klein, 42 ml€ 1,50 -
Paprikapoeder ’La Chinata’, zoet, gerookt€ 4,50€ 64,29 / kg -
Tumtum, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Zoethout, stukjes, biologisch, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg -
Nougat mini's amandel/pistache, blik 180 gram€ 13,95€ 77,50 / kg -
Haknougat, 140 gram€ 3,50€ 25,00 / kg -
Chocolade kerststerren, 8 stuks, ca. 130 gram€ 6,95€ 53,46 / kg -
Kom, steengoed, beige, spikkel, Ø 17,5 cm, laag€ 11,95 -
NieuwDienblad met takjes, reactief glazuur, groen€ 17,95 -
NieuwChristmas crackers, kersttakjes, 8 stuks€ 6,95 -
NieuwGedroogde sinaasappelschijfjes, gram€ 4,95€ 330,00 / kg -
NieuwHoog glas, kersttakjes, 400 ml€ 3,95 -
NieuwBakmix vijgenbrood, biologisch, 300 gram€ 8,95€ 29,83 / kg -
Weckpotje laag, 80 ml€ 2,50