Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten koekjes ander zoet banaan havermoutkoeken met bosbessen’
-
Munten, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Cadeaupakket 'appeltaart'€ 13,95 -
Stroopsoldaatje, 15 gram€ 1,50€ 100,00 / kgNiet online, bekijk winkelvoorraad -
Cacaopoeder, puur, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
NieuwSchaaltje, steengoed, paddenstoel, Ø9 cm€ 4,95 -
NieuwSchaaltje, steengoed, egel met een pompoen, Ø9 cm€ 4,95 -
NieuwSchaaltje, steengoed, roodborstje op dennentak, Ø9 cm€ 4,95 -
NieuwRoterend molentje met kersttakjes, metaal, goudkleurig€ 9,95 -
NieuwKandelaar hulst, porselein, groen, dinerkaars€ 7,95 -
NieuwTheedoek, recycled katoen, kersttakjes, 50 x 70 cm€ 4,95 -
NieuwGebaksbord met takjes, reactief glazuur, groen, Ø15 cm€ 9,95 -
NieuwDipschaal met takjes, reactief glazuur, groen, Ø24 cm€ 29,95 -
NieuwSinaasappel en speculaas curd, biologisch, 280 gram€ 7,95€ 28,39 / kg -
NieuwTafelloper, recycled katoen, kersttakjes, 50 x 145 cm€ 12,95 -
NieuwTafelloper, recycled katoen, kersttakjes, 45 x 260 cm€ 17,95 -
NieuwCurd trio, biologisch, cadeauset, 3 x 40 gram€ 10,95€ 91,25 / kg -
NieuwMix voor feestspritz met sinaasappel, vijg en kaneel, 18 gram€ 9,95€ 552,78 / kg -
Frambozen in witte chocolade, 80 gram€ 4,95€ 61,88 / kg -
Aardbeien in melkchocolade, 80 gram€ 4,95€ 61,88 / kg -
Kaneelstokjes, 125 gram€ 3,50€ 28,00 / kg -
Chocoladetablet, melk, appeltaart & kaneel, 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg -
Chocoladetablet, puur, cacaonibs & himalayazout, 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg -
Pastilles, Spritz, 27 gram€ 2,75€ 101,85 / kg -
Kaneelkussentjes, 125 gram€ 3,50€ 28,00 / kg