Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten koekjes ander zoet banaan havermoutkoeken met bosbessen’
-
Chocoladeletter, melk€ 8,95€ 42,62 / kg -
Bakmix, chocolade, briochebolletjes, biologisch, 500 gram€ 6,95€ 13,90 / kg -
Geveltjesdrop, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Zoete noten- en zadenmix, biologisch, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Chocoladetablet, wit, yoghurt & blauwe bes, 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg -
Pastilles, citroen, 27 gram€ 2,75€ 101,85 / kg -
Cacaopoeder, hazelnoot, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
Kaneelstok, 55 g€ 1,95€ 35,45 / kg -
Nougat vanille & cacao, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Nougat cranberry, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Bolgamand, laag€ 19,95 -
Kandelaar, porselein, lichtbruin, laag€ 4,95 -
Kandelaar, porselein, terracotta, laag€ 4,95 -
Kandelaar, rubberhout, laag, Ø5.5 x H 8 cm€ 3,95 -
NieuwMelangeerset voor kruideninfusies, biologisch€ 22,95€ 279,88 / kg -
NieuwTheelichthouder, porselein, groen, Ø7,2 cm x 5,5 cm€ 4,95 -
NieuwNougat pistache, 100 gram€ 4,95€ 49,50 / kg -
Kaasmesjes 'Gent', rvs en esdoornhout, set van 3€ 29,95 -
Dessertvork 'Gent', roestvrij staal€ 6,95 -
Blauwe bessen in pure chocola, 100 gram€ 5,95€ 59,50 / kg -
Bakmix voor speculaascake, 350 gram€ 7,95€ 22,71 / kg -
Nougat speculaaskruiden, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Chocoladetablet, melk, pecan cookie, 45 g€ 2,95€ 65,56 / kg -
Botermesje 'Gent', rvs en esdoornhout€ 6,95