Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten koekjes ander zoet banaan havermoutkoeken met bosbessen’
-
Nougat amandel, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Chocoladetablet, melk, framboos & macaron, 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg -
Zoethoutstokjes, biologisch, 20 g€ 3,50€ 175,00 / kg -
Chocoladetablet, puur, sinaasappel, 45 g€ 2,95€ 65,56 / kg -
Chocoladetablet, puur, hazelnoot praliné, 45 g€ 2,95€ 65,56 / kg -
Chocoladetablet, melk en pistachecrème, 140 gram€ 6,95€ 49,64 / kg -
Mix voor glühwein, biologisch, 20 gram in karaf€ 10,95€ 547,50 / kg -
Stapelbak, bamboe, nr 1€ 7,95 -
Stapelbak, bamboe, nr 5€ 9,95 -
Kookpot met glazen deksel, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø20 cm€ 69,95 -
Kookpot met glazen deksel, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø24 cm€ 89,95 -
Cacaopoeder, caramel, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
NieuwMok, steengoed, dieren in een kerstbos, Ø8.5 cm€ 10,95 -
NieuwMok, steengoed, roodborstje in een krans, Ø8.5 cm€ 10,95 -
NieuwOnderzetter, vilt, off-white met groene tak, Ø20 cm€ 12,95 -
NieuwGezouten karamels met gingerbreadkruiden, biologisch, 40 gram€ 4,50€ 90,00 / kg -
NieuwMok met dennentak, reactief glazuur, groen, Ø8 x 12 cm€ 11,95 -
Chocolade hartjes, 160 g€ 7,50€ 46,88 / kg -
Bord reactieve glazuur, steengoed, groen, Ø 20,5 cm€ 11,95 -
Theepot reactief glazuur, steengoed, groen, 1.8 l€ 34,95 -
Olie-/azijnflesje bol, glas, 250 ml€ 9,95 -
Cocktailglas, coupe, 300 ml€ 6,95 -
Chocolade lepel voor chocolademelk, puur, biologisch, 30 gram€ 2,95€ 98,33 / kg -
Chocolade voor chocolademelk, biologisch, 100% cacao, pastilles, 200 gram€ 8,95€ 44,75 / kg