Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten koekjes ander zoet banaan havermoutkoeken met bosbessen’
-
Chocolade voor chocolademelk, biologisch, 100% cacao, 210 gram€ 8,95€ 42,62 / kg -
Koffielepel, esdoornhout€ 6,95 -
Braadpan, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø 28 cm€ 54,95 -
Steelpan met glazen deksel, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø16 cm€ 49,95 -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, kersttakjes, 145 x 300 cm€ 49,95 -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, kersttakjes, 145 x 350 cm€ 54,95 -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, kersttakjes, 145 x 250 cm€ 44,95 -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, kersttakjes, Ø180 cm€ 46,95 -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, kersttakjes, 145 x 180 cm€ 34,95 -
Schaal reactieve glazuur, steengoed, groen, Ø 13,5 cm€ 8,95 -
Serveerschaal met 3 kommetjes, reactief glazuur, steengoed, groen€ 19,95 -
Kerstthee, rooibosmelange, blik 75 gram€ 7,95€ 106,00 / kg -
NieuwOnderzetter, vilt, groen met witte tak, Ø10 cm€ 4,95 -
NieuwServet, recycled katoen, kersttakjes, 40 x 40 cm€ 3,50 -
Karamelsnoepjes in een houten doosje, 50 gram€ 4,50€ 90,00 / kg -
Chocolade lepel voor chocolademelk, creamy caramel, biologisch, 30 gram€ 2,95€ 98,33 / kg -
Chocoladetablet, melk, zeezout & karamel, 45 g€ 2,95€ 65,56 / kg -
Braadpan, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø 24 cm€ 44,95 -
Wok, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø 28 cm€ 64,95 -
Mok, steengoed, dieren die knuffelen, Ø8.5 cm€ 10,95