Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten koekjes ander zoet havermoutrepen met pindakaas’
-
Uitsteekvorm appel, recycled rvs€ 1,95 -
Uitsteekvorm koekeman, recycled rvs€ 1,50 -
Uitsteekvorm duif, recycled rvs€ 1,95 -
Uitsteekvorm vredesduif, recycled rvs€ 1,50 -
Uitsteekvorm kerstboom, recycled rvs€ 1,50 -
Uitsteekvorm ster, recycled rvs€ 1,95 -
Uitsteekvorm klaver, recycled rvs€ 1,95 -
Uitsteekvorm zon, recycled rvs€ 1,95 -
Uitsteekvorm wolk, recycled rvs€ 1,95 -
Uitsteekvorm strik, recycled rvs€ 1,50 -
Uitsteekvorm maan, recycled rvs€ 1,50 -
Uitsteekvorm hangtag, recycled rvs€ 1,95 -
Uitsteekvorm kerstbel, recycled rvs€ 1,50 -
Uitsteekvorm wortel, recycled rvs€ 1,95 -
Uitsteekvorm sok, recycled rvs€ 1,50 -
Uitsteekvorm muzieknoot, recycled rvs€ 1,95 -
Paaspasta, 'Buona Pasqua', 500 gram€ 6,50€ 13,00 / kgBinnenkort beschikbaar -
Uitsteekvorm maan, recycled rvs€ 1,95Binnenkort beschikbaar -
Koekkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Gingerbreadkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
%Uitsteekvormen voor Dinosauruskoekjes, RVS, set van 6 stuksVoor € 6,47 Van € 12,95Niet op voorraad -
Snij-/ kaasplank, acaciahout, 38,5 x 29,5 cm€ 14,95 -
Voederhuis voor pindakaaspot, vurenhout€ 5,95 -
Parmezaanse kaassaus met truffel, 80 gram€ 8,95€ 111,88 / kg