Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten koekjes ander zoet havermoutrepen met pindakaas’
-
Nougat mini's amandel/pistache, blik 180 gram€ 13,95€ 77,50 / kg -
Haknougat, 140 gram€ 3,50€ 25,00 / kg -
Chocolade kerststerren, 8 stuks, ca. 130 gram€ 6,95€ 53,46 / kg -
Kaasplankje, porselein, 24,5 x 13 cm€ 6,95 -
Kom, steengoed, beige, spikkel, Ø 17,5 cm, laag€ 11,95 -
NieuwDienblad met takjes, reactief glazuur, groen€ 17,95 -
NieuwChristmas crackers, kersttakjes, 8 stuks€ 6,95 -
NieuwGedroogde sinaasappelschijfjes, gram€ 4,95€ 330,00 / kg -
NieuwHoog glas, kersttakjes, 400 ml€ 3,95 -
NieuwBakmix vijgenbrood, biologisch, 300 gram€ 8,95€ 29,83 / kg -
Bakmat met maataanduiding, siliconen, PFAS-vrij€ 7,95 -
Cannolivorm, rvs, 14 x 2,2 cm€ 1,95 -
Choco-dropbollen, 150 gr€ 3,95€ 26,33 / kg -
Chocolade mini assortiment, 9 gram (12 stuks)€ 8,95€ 82,87 / kg -
Dropbeertjes, suikervrij€ 3,50€ 23,33 / kg -
Chocoladetablet, puur, koffie & kardemom 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg -
Dropcapsules, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Amandelolie, 100 ml€ 8,95€ 89,50 / l -
Honingdrop, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Citruspartjes, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Kruidendrop, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Peertjes, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Citroentjes, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Zuurstok, 55 g€ 1,95€ 35,45 / kg