Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten koekjes ander zoet havermoutrepen met pindakaas’
-
Bosbessendrups, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Cadeaupakket 'Thee'€ 17,95 -
Heksendrop, 160 g€ 3,50€ 21,88 / kg -
Dubbelzoute driehoekjes, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Brussels manneke, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Salmiakstok, 55g, 24 cm€ 1,95€ 35,45 / kg -
Pepermuntpastilles, 125 gram€ 3,50€ 28,00 / kg -
Eucalyptus, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Honingbijtjes, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Krijtjes, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Munten, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Cadeaupakket 'appeltaart'€ 13,95 -
Finse drop, 160 g€ 3,50€ 21,88 / kgNiet op voorraad -
Stroopsoldaatje, 15 gram€ 1,50€ 100,00 / kgNiet online, bekijk winkelvoorraad -
Weckpotje laag, 80 ml€ 2,50 -
Cacaopoeder, puur, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
NieuwSchaaltje, steengoed, paddenstoel, Ø9 cm€ 4,95 -
NieuwSchaaltje, steengoed, egel met een pompoen, Ø9 cm€ 4,95 -
NieuwSchaaltje, steengoed, roodborstje op dennentak, Ø9 cm€ 4,95 -
NieuwRoterend molentje met kersttakjes, metaal, goudkleurig€ 9,95 -
NieuwKandelaar hulst, porselein, groen, dinerkaars€ 7,95 -
NieuwTheedoek, recycled katoen, kersttakjes, 50 x 70 cm€ 4,95 -
NieuwGebaksbord met takjes, reactief glazuur, groen, Ø15 cm€ 9,95 -
NieuwDipschaal met takjes, reactief glazuur, groen, Ø24 cm€ 29,95