Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten koekjes ander zoet havermoutrepen met pindakaas’
-
Kandelaar, rubberhout, laag, Ø5.5 x H 8 cm€ 3,95 -
Kandelaar, porselein, terracotta, laag€ 4,95 -
NieuwMelangeerset voor kruideninfusies, biologisch€ 22,95€ 279,88 / kg -
NieuwTheelichthouder, porselein, groen, Ø7,2 cm x 5,5 cm€ 4,95 -
NieuwNougat pistache, 100 gram€ 4,95€ 49,50 / kg -
Dessertvork 'Gent', roestvrij staal€ 6,95 -
Blauwe bessen in pure chocola, 100 gram€ 5,95€ 59,50 / kg -
Bakmix voor speculaascake, 350 gram€ 7,95€ 22,71 / kg -
Chocoladetablet, melk, pecan cookie, 45 g€ 2,95€ 65,56 / kg -
Botermesje 'Gent', rvs en esdoornhout€ 6,95 -
Nougat amandel, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Zoethoutstokjes, biologisch, 20 g€ 3,50€ 175,00 / kg -
Chocoladetablet, melk, framboos & macaron, 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg -
Chocoladetablet, puur, sinaasappel, 45 g€ 2,95€ 65,56 / kg -
Chocoladetablet, puur, hazelnoot praliné, 45 g€ 2,95€ 65,56 / kg -
Mix voor glühwein, biologisch, 20 gram in karaf€ 10,95€ 547,50 / kg -
Chocoladetablet, melk en pistachecrème, 140 gram€ 6,95€ 49,64 / kg -
Cacaopoeder, caramel, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
NieuwMok, steengoed, roodborstje in een krans, Ø8.5 cm€ 10,95 -
NieuwMok, steengoed, dieren in een kerstbos, Ø8.5 cm€ 10,95 -
NieuwOnderzetter, vilt, off-white met groene tak, Ø20 cm€ 12,95 -
NieuwGezouten karamels met gingerbreadkruiden, biologisch, 40 gram€ 4,50€ 90,00 / kg -
NieuwMok met dennentak, reactief glazuur, groen, Ø8 x 12 cm€ 11,95 -
Chocolade hartjes, 160 g€ 7,50€ 46,88 / kg