Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken bisschopswijn’
-
Honing, oranjebloesem, biologisch, 250 gram€ 7,50€ 30,00 / kg -
Zeefje cocktailshaker, roestvrij staal€ 6,50 -
Pesto piccante, biologisch, vegan, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Oregano, biologisch, 15 g€ 2,95€ 196,67 / kg -
Viooltjes, biologisch, eetbare bloemen, 10 g€ 6,50€ 650,00 / kg -
Nootmuskaatbolletjes, biologisch, 5 stuks€ 4,50€ 150,00 / kg -
Balsamico azijn, wit, 250 ml€ 14,95€ 59,80 / l -
Viskruiden, biologisch, blikje, 30 g€ 4,95€ 165,00 / kg -
Rozemarijn, biologisch, 30 g€ 2,95€ 98,33 / kg -
Extra-confituur, appel & kaneel, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Glas, recht, gerecycled glas, handgeblazen, 280 ml€ 4,50 -
Vijfkruidenpoeder, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Rietje, rvs, 17 cm€ 0,85Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Kaasdipper, kweepeer, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Peperkorrels 4-seizoenenmix, biologisch, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Cajunkruiden, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Fleur de sel Chili, biologisch, 70 gram€ 6,95€ 99,29 / kg -
Mosterdzaad 'wit', heel, biologisch, 65 g€ 2,95€ 45,38 / kg -
Chocoladeletter, melk€ 8,95€ 42,62 / kg -
Olijventapenade, biologisch, 130 g€ 6,50€ 50,00 / kg -
Kerstpasta, 'Buon natale', biologisch, 500 gram€ 6,95€ 13,90 / kg -
Extra-confituur, vijgen, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Extra-confituur, vijgen, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Geveltjesdrop, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg