Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken bisschopswijn’
-
Pastilles, citroen, 27 gram€ 2,75€ 101,85 / kg -
Ginger curd, biologisch, 280 gram€ 7,95€ 28,39 / kg -
Thaise curry mix, biologisch, blikje, 40 g€ 4,95€ 123,75 / kg -
Korianderzaad heel, biologisch, 35 g€ 2,95€ 84,29 / kg -
Honing, amandel, 250 gram€ 7,50€ 30,00 / kg -
Kerriepoeder, pikant, biologisch, 50 g€ 3,95€ 79,00 / kg -
Nougat vanille & cacao, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Extra-confituur, blauwe bessen, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Mix voor harissa, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Sojasaus Tomasu sweet spicy, 200 ml€ 24,95€ 124,75 / l -
Glas met facetten, gerecycled glas, 500 ml€ 3,95Niet op voorraad -
Glas taps, gerecycled glas, groen€ 3,50Niet op voorraad -
Glas, gerecycled glas, handgeblazen, 550 ml€ 7,95Niet op voorraad -
Glas met facetten, gerecycled glas, 400 ml€ 3,50Niet op voorraad -
Bakmix voor havermoutkoekjes, biologisch, 400 gr€ 5,95€ 14,88 / kgNiet op voorraad -
Aardbeienchutney, biologisch, 260 gram€ 7,95€ 30,58 / kgNiet op voorraad -
Paaspasta, 'Buona Pasqua', 500 gram€ 6,50€ 13,00 / kgBinnenkort beschikbaar -
Kerstthee, rooibosmelange, zakje 75 gram€ 4,95€ 66,00 / kg -
Sinaasappel Chai, biologisch, rooibos, zakje 75 gram€ 5,95€ 79,33 / kg -
Braadpan, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø 28 cm€ 54,95 -
Matcha shizuka, biologisch, 30 gram€ 24,95€ 831,67 / kg -
Maatlepel voor één kopje thee, roestvrij staal€ 3,50 -
Kom, steengoed, beige, spikkel, Ø 12 cm€ 6,95 -
Pure Rooibos, biologisch, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg