Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken bisschopswijn’
-
Bakmix voor scones, biologisch, 400 gram€ 5,50€ 13,75 / kg -
Steranijs, biologisch, 15 g€ 2,95€ 196,67 / kg -
Lemon curd, biologisch, 280 gram€ 7,95€ 28,39 / kg -
Paprikapoeder ’La Chinata’, zoet, gerookt€ 4,50€ 64,29 / kg -
Ceylon kaneel gemalen, biologisch, 40 g€ 3,50€ 87,50 / kg -
Bakmix voor speculaascake, 350 gram€ 7,95€ 22,71 / kg -
Saffraan, potje, biologisch, 0,5 gram€ 8,50€ 17.000,00 / kg -
Olijfolie, biologisch, monocultivar, 500 ml€ 27,95€ 55,90 / l -
Smoothie/chai latte mix, biologisch, blikje, 40 g€ 4,95€ 123,75 / kg -
Balsamico, framboos, biologisch, 250 ml€ 9,95€ 39,80 / kg -
Mini Grissini, biologisch, 150 gr€ 2,95€ 19,67 / kg -
Farfalle, cinque sapori, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg -
Italiaanse kruiden, biologisch, blikje, 30 g€ 4,95€ 165,00 / kg -
Balsamico, vijg, biologisch, 250 ml€ 9,95€ 39,80 / kg -
Bakmix voor pannenkoeken, spelt, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
Blauwe bessen in pure chocola, 100 gram€ 5,95€ 59,50 / kg -
Kardemom heel, biologisch, 30 g€ 5,95€ 198,33 / kg -
Kaasdipper, vijgen & dadel, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Chocoladetablet, melk, pecan cookie, 45 g€ 2,95€ 65,56 / kg -
Olijfolie, gerookt, 500 ml€ 29,95€ 59,90 / l -
Granolakruiden, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Bakmix voor bierbrood, biologisch, 400 gram€ 7,95€ 19,88 / kg -
Paprikapoeder La Chinata, pittig, gerookt€ 4,50€ 64,29 / kg -
Inmaakkruiden, biologisch, blikje, 30g€ 4,95€ 165,00 / kg