Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken bisschopswijn’
-
Nougat citroen, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Ajvar hot, 200 gram€ 5,95€ 29,75 / kg -
Mosterd, dille, 110 gram€ 3,50€ 31,82 / kg -
Munten, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Mosterd, Provençaals, 110 gram€ 3,50€ 31,82 / kg -
Bruschetta, biologisch, 180 gram€ 7,95€ 44,17 / kg -
Stroopsoldaatje, 15 gram€ 1,50€ 100,00 / kgNiet online, bekijk winkelvoorraad -
Bolzeefje met steel, roestvrij staal, Ø 7 cm€ 1,95 -
IJsthee, biologisch, groene thee, appel/vlierbloesem 75 gr€ 4,95€ 66,00 / kg -
Lepeltje, bamboe, 13,5 cm€ 0,75 -
%Mix voor Limoncello spritz, biologisch, 8,7 gramVoor € 4,97 Van € 9,95€ 571,26 / kg -
Theesprankel, wit, 0,75 liter€ 12,95€ 17,27 / l -
Kamille, biologisch, 30 g€ 6,95€ 231,67 / kg -
Aardbei citrus, Melange voor ijsthee, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Lavendel , biologisch, 40 g€ 5,95€ 148,75 / kg -
Percolator, 3 kops, aluminium, rvs€ 34,95 -
Lepeltje, bamboe€ 0,50 -
Wintermelange, kruidenmelange, zakje, biologisch, 75 gram€ 4,95€ 66,00 / kg -
Cafetière, French press, roestvrijstaal, thee/koffie, 1 L€ 29,95 -
Chocolade lepel voor chocolademelk, puur, biologisch, 30 gram€ 2,95€ 98,33 / kg -
Ontspanning, biologisch, kruidenmelange, 15 theebuiltjes€ 4,95€ 247,50 / kg -
Maatlepel met sluitklem, koffie, roestvrij staal€ 4,95 -
Chocolade voor chocolademelk, biologisch, 100% cacao, pastilles, 200 gram€ 8,95€ 44,75 / kg -
Lepel picknick, bamboe€ 0,95