Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken bisschopswijn’
-
Cacaopoeder, puur, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
Frisdrank, biologisch, citroen, 275 ml€ 2,95€ 10,73 / l -
Kamille & lavendel, biologisch, kruidenmelange, 15 theebuiltjes€ 4,95€ 247,50 / kg -
Lentemelange, Groene thee, 75 g€ 5,95€ 79,33 / kg -
Chocolade voor chocolademelk, biologisch, 100% cacao, 210 gram€ 8,95€ 42,62 / kg -
Koffiepot, emaille, groengrijs, 1 L€ 22,95 -
Jasmijn Chung Hao, biologisch, groene thee, 15 theebuiltjes€ 4,95€ 247,50 / kg -
Frisdrank, biologisch, bloedsinaasappel, 275 ml€ 2,95€ 10,73 / l -
Golden Chai, biologisch, kruidenmelange, 15 theebuiltjes€ 4,50€ 225,00 / kg -
Craft limonade, biologisch, gember/limoen/munt, 250 ml€ 2,95€ 11,80 / l -
Granaatappel & framboos, biologisch, groene thee, 15 theebuiltjes€ 4,50€ 225,00 / kg -
Frisdrank, biologisch, mandarijn, 275 ml€ 2,95€ 10,73 / l -
Masala Chai, biologisch, zwarte thee, 15 theebuiltjes€ 4,95€ 247,50 / kg -
Munt & honing, biologisch, groene thee, 15 theebuiltjes€ 4,50€ 225,00 / kg -
NieuwTafelloper, GOTS bio-katoen, wijnrood, geborduurde takjes, 50 x 145 cm€ 14,95 -
NieuwPasta schelpen Conchiglioni tricolore, biologisch, 500 gram€ 6,95€ 13,90 / kg -
Glas 'Line', 39 cl€ 2,25 -
Glas, hittebestendig, 195 ml€ 2,25 -
Glas, hittebestendig, 295 ml€ 2,75 -
Glas, hittebestendig, 350 ml€ 3,25 -
Glas, hittebestendig, 450 ml€ 3,95 -
Waterfles, rvs, 750 ml€ 14,95 -
Rietje, glas€ 1,25 -
Rietje, rvs, 21 cm€ 0,95