Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken frambozen tijmwhisky’
-
Glas, hittebestendig, 195 ml€ 2,25 -
Glas 'Bodega', klein€ 2,50 -
Glas, hittebestendig, 295 ml€ 2,75 -
Glas, hittebestendig, 350 ml€ 3,25 -
Glas, hittebestendig, 450 ml€ 3,95 -
Glas met facetten, gerecycled glas, 500 ml€ 3,95 -
Rietje, rvs, 21 cm€ 0,95 -
Rietje, glas€ 1,25 -
Pumpkin spice mix, biologisch, 35 gram€ 4,95€ 141,43 / kg -
Pasta hartjes, biologisch, 250 gr€ 4,95€ 19,80 / kg -
Glas, taps, gerecylced glas, handgeblazen, 180 ml€ 3,50 -
Citroencrème, 180 gram€ 6,95€ 38,61 / kg -
Glas, recht, gerecycled glas, handgeblazen, 230 ml€ 3,95 -
Bakmix focaccia, biologisch, 400 g€ 5,95€ 14,88 / kg -
Olijfolie extra vierge, met knoflook, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Sapglas, groen gerecycled glas€ 3,50 -
Glas met facetten, gerecycled glas, 400 ml€ 3,50 -
Smoothie rietje, RVS, Ø1 X 20 cm€ 1,50 -
Granola, biologisch, appel & kaneel, 375 gr€ 5,95€ 15,87 / kg -
Glas, gerecycled glas, handgeblazen, 350 ml€ 6,95 -
Granola, biologisch, chocolade & kokos, 375 gr€ 5,95€ 15,87 / kg -
Kruidenolijfolie met chili en knoflook, 250 ml€ 10,95€ 43,80 / l -
Cocktailshaker, roestvrij staal, Ø9 x 27,5 cm€ 19,95 -
Pesto alla genovese, biologisch, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg